Монтаж інженерних мереж

Вартість монтажних робіт

Розцінки на монтажні роботи на 01.03.2023 р.

Замовляйте розрахунок вартості системи опалення та водопостачання.

Отримайте кошторис за один день та додаткову знижку на систему опалення з тепловим насосом.

Монтаж системи опалення

Бажаєте замовити автономне опалення будинку, але не знаєте, що для цього потрібно? Постараємося відповісти на питання, які допоможуть Вам правильно підійти до замовлення монтажу системи опалення будинку, котеджу, офісу, будівлі.

Вартість монтажу - від 900 грн./точка

Монтаж теплої підлоги

До переваг водяної теплої підлоги відноситься їх "екологічна чистота" - на відміну від електричної теплої підлоги вони не створюють абсолютно ніяких електромагнітних полів, що мають шкідливий вплив на людей.

Вартість монтажу теплої підлоги – від 160 грн./кв.м.

Монтаж системи водопостачання

Ми допоможемо Вам зрозуміти суть монтажу водопостачання та зробити правильний вибір. Перед усіма стоїть питання: як краще організувати водопостачання свого заміського будинку, котеджу, дачі.

Тут ми розглянемо індивідуальну систему водопостачання приватного будинку.

Вартість монтажу точки водопостачання – від 600 грн.

Монтаж газового котла

Газовий котел, як і раніше, є одним з найбільш економічних і зручних у плані експлуатації джерел тепла для системи опалення. На перший погляд, сама установка здається простою, але за фактом основну складність складає обв'язка газового котла. Тільки грамотно підібране та змонтоване обладнання в комплексі здатне дати необхідну ефективність та довговічність.

Вартість монтажу газового котла – від 3400 грн.

Монтаж теплового насосу

Використання теплового насосу дозволяє суттєво економити на опаленні, а в деяких випадках взагалі відмовитися від класичних джерел тепла, котлів на газі, електриці, дровах, пелетах і дровах. Теплова енергія зовнішнього повітря, землі та води передається в систему опалення за мінімальних витрат електроенергії. Це в 4 рази вигідніше за газовий котел для опалення. 

Вартість монтажу теплового насоса - від 15 000 грн.

Монтаж котельної

Монтаж системи опалення полягає у проведенні певного ряду робіт, серед яких найголовнішим дійством є монтаж котлів опалення, а також їх грамотне підключення до системи.

Вартість монтажу котла  - від 3200 грн.

Монтаж пелетного котла

Головна перевага пелетного котла полягає у можливості автоматичної подачі в нього палива та більш точного регулювання інтенсивності горіння палива.

Монтаж пелетного котла - від 10 000 грн.

Монтаж твердопаливного котла

Установка твердопаливного котла - це важке завдання, для реалізації якого потрібні певні знання, досвід та спеціальний інструмент. Звичайно, монтаж завжди можна виконати і самому, але ми украй не рекомендуємо займатися встановленням котла самостійно, адже будь-яка неточність може призвести до поломки котла або всієї системи опалення.

Вартість монтажу котла  - від 8000 грн.

Монтаж сонячних колекторів

Для встановлення сонячного колектора та успішної його експлуатації слід дотримуватись усіх правил під час монтажу та використання цього пристрою. Виходячи з особливостей нашої території слід розуміти, що встановлення сонячного колектора зможе забезпечувати Вас гарячою водою близько 9 місяців на рік.

Вартість монтажу сонячного колектора  - від 5500 грн.

Водопідготовка для котелень

Водоочищення для котельні є невід'ємним елементом. Вона повинна бути підібрана на стадії проектування і встановлена при монтажі котельні. Якщо говорити про роботи з монтажу опалення, водопостачання та каналізації в комплексі, то очищення води для котельні, побутових потреб та приготування їжі є невід'ємною частиною системи. У нас ви можете не тільки придбати всі необхідні фільтри для води, а й замовити систему в комплексі.

Встановлення припливно-витяжної вентиляції

Сучасні системи вентиляції не тільки повинні забезпечувати якісний повітрообмін у приміщенні, а й забезпечувати при цьому кращу енергоефективність та забезпечення комфорту людей, що знаходяться всередині. Найкраще цим вимогам задовольняють компактні моноблочні вентиляційні установки для припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла.