Сервісне обслуговування

Ми робимо великий акцент на професійне обслуговування клієнтів: вибираємо найкращі бренди та продукти, проводимо семінари для трейдерів та інсталяторів, здійснюємо сервісну підтримку наших партнерів. Ми створюємо відносини, що базуються на ділових зв'язках між виробниками, постачальниками, інсталяторами та кінцевими споживачами.

Обслуговування котелень

Сервісне обслуговування котлів та котельного обладнання рекомендується проводити до початку опалювального сезону, що дозволить уникнути аварійних ситуацій під час сильних морозів. Вартість проведення регулярного сервісу набагато нижча, ніж ціна ремонту у разі поломки в опалювальний сезон, яка загрожує далеко не лише дискомфортом.

Обслуговування газових котлів

Сервіс газових котлів передбачає перевірку теплообмінника та гідравлічної частини котла, роботи автоматики та електродів розпалювання, справність розширювального бака, триходового клапана з подальшим усуненням виявлених несправностей та відхилень від норми.

Обслуговування електричного казана

Насамперед в електричному опалювальному котлі вимагають діагностику нагрівальні елементи та автоматика. Своєчасна заміна Тена коштує не так вже й дорого, щодо вартості котла і дозволяє уникнути виходу з ладу інших систем. ТО автоматики слід проводити контролю її коректної роботи, що дозволить уникнути збільшення витрати електроенергії і безаварійної роботи.

Крім цього, перевіряються гідравлічні елементи, з'єднання, запобіжні клапани та при необхідності проводиться чищення внутрішніх елементів.

Обслуговування твердопаливного котла

Залежно від типу твердопаливного котла може варіювати список вузлів, що вимагають сервісного обслуговування, тому найскладніший у технічному плані це котел. Якість палива, що спалюється, і режими експлуатації значною мірою впливають на те, в якому стані буде перебувати котел і його «обв'язка» до кінця опалювального сезону.

Крім засмічення обладнання продуктами згоряння, важливо перевірити стан теплообмінника (при необхідності провести його чищення), запірної арматури та насосів, розширювального бака, запобіжного клапана та фільтрів.

Сервисное обслуживание котлов

Сервісне обслуговування сонячних колекторів 

Як і будь-яке інше опалювальне обладнання, геліосистема вимагає регулярного сервісного обслуговування і мова найчастіше йде не про ремонт сонячних колекторів (вони виходять з ладу рідко), а про підтримку в належному стані їхньої обв'язки. Причиною виникнення неполадок, найчастіше, екстремальні режими роботи у найспекотніші та найхолодніші дні. Роботи включають перевірку кріплень, циркуляційного контуру на наявність витоків, тиск у системі, працездатність запобіжного клапана та системи автоматики. При необхідності можуть бути замінені з'єднання та запірна арматура, дозаправлений теплоносій, усунуто заповітрювання в системі, переналаштовано автоматику, замінено насосну групу. У разі пошкодження вакуумного колектора проводиться заміна розбитих трубок на справні (у цьому полягає ремонт сонячних колекторів).

Сервісне обслуговування теплових насосів

Основне завдання у сервісному обслуговуванні теплових насосів – проведення грамотної діагностики для виявлення відхилень від норми у роботі до поломки обладнання. Найчастіше проблеми в роботі викликані витоками фреону із системи, несправності клапанів, експлуатація обладнання в неналежному режимі (нижче і вище за вказані виробником температурні режими), збої в роботі насосів. Всі ці проблеми можна усунути на ранньому етапі до виникнення серйозних поломок у сезон активного використання і допоможе в цьому профілактичний сервіс теплового насоса.