Комплектація об'єктів під ключ

Для Вашої зручності TEPLO.UA надає послугу комплексне постачання будівельних об'єктів. Це дозволяє заощадити не лише ваші фінанси, а й час на пошук товарів. Підбір необхідних комплектуючих і матеріалів - це додатковий клопіт, морок, це величезні тимчасові витрати. Ми готові взяти на себе вирішення цих питань. Наші спеціалісти максимально оперативно підберуть все необхідне. Розглянемо 6 причин, чому варто працювати саме з нами.

1. Більше ніж просто комплектація будівельних об'єктів

Ми не тільки забезпечуємо ваш об'єкт усіма необхідними матеріалами, а й проводимо консультації для того, щоб допомогти з правильним підбором всього необхідного. Ми підготуємо для вас комерційну пропозицію та специфікації. Ви заощаджуєте час на етапі підбору обладнання та заощаджуєте гроші, не допускаючи надлишків або нестачі матеріалів.

2. Великий асортимент

У нас дійсно вселяє каталог і є все, що може знадобитися для систем опалення, кондиціювання, вентиляції, водопостачання, каналізації, сантехнічних інсталяцій і навіть систем, які використовують альтернативні джерела енергії (геліотермальні системи та фотовольтаїки).

3. Питання ціни

Комплектація об'єктів під ключ передбачає оптову закупівлю, отже, і оптові ціни. Закупити все потрібне в одному місці не тільки комфортно, та й економічно доцільно. Також ми надаємо знижки для постійних клієнтів, які займаються інженерними системами – працювати з нами вигідно. Ми зацікавлені у довгостроковій співпраці.

4. Якість матеріалів

Говорячи про якість обладнання представленого на сайті, важливо прояснити, що ми є офіційним представником даних брендів і продаємо тільки сертифіковану продукцію. Ризик купівлі контрафактної продукції виключено.

5. Доставка – наша турбота

Якщо вам потрібні витратні матеріали та обладнання у призначений день за призначеною адресою – то вони там будуть. Забезпечити їх – наша турбота. Ми маємо власний транспорт і склад, так що можемо як доставляти замовлення на об'єкт, так і відвантажити все необхідне зі складу.

Доставка от TEPLO.UA

6. Гарантії

TEPLO.UA працює на ринку України вже понад 10 років. В умовах жорсткої конкуренції хіба може щось слугувати найкращим показником стабільності та серйозності? Підписання договору на поставку – це найкраща гарантія для клієнта, яка у майбутньому виключає взаємні претензії.