Про нас

TEPLO.UA - це оптовий та роздрібний продаж сучасних систем опалення, а також комплекс послуг з проектування та комплектації інженерно-технічних мереж житлових, адміністративних та промислових будівель будь-якої складності.

Спеціалісти нашої компанії допоможуть створити ідеальний мікроклімат та забезпечать комфортне проживання у Вашому домі. Починаючи з проекту та закінчуючи комплектацією та монтажем, ми гарантуємо найвищу якість наших матеріалів та робіт.

Наша компанія є партнером таких виробників обладнання та матеріалів для інженерних мереж як Viessmann, Drazice, Kermi, TECE, Kostrzewa та деяких інших. Це обладнання дозволяє створювати надійні системи опалення, водопостачання, водовідведення та, що найважливіше, нести за них відповідальність. Дилерські угоди з виробниками та представниками виробників дозволяють запропонувати найкращі ціни на ринку опалювальної та санітарної техніки.

Запрошуємо до співпраці забудовників котеджів та котеджних містечок, архітекторів, дизайнерів, а також монтажні організації та приватних осіб.

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів і партнерів!
З питань співпраці звертайтесь до наших консультантів.