Монтаж котельної

Монтаж котельні, мабуть, найвідповідальнішу ділянку робіт зі створення системи опалення та займатися такими роботами мають професіонали. Тому краще довіряти такий фронт робіт однієї компанії, яка зробить все під ключ, це дозволить уникнути величезної кількості проблем в опалювальний сезон і перекладаючи відповідальності з одного підрядника на іншого. Саме до таких компаній відноситься Вінтерм – ми працюємо з фізичним та юридичним особам, виконуємо проектні роботи, забезпечуємо доставку та гарантуємо справність обладнання, монтуємо системи опалення та проводимо пусконалагоджувальні роботи. Грамотний монтаж котельного обладнання запорука довговічності системи опалення.

Якщо ж ви хочете дізнатися вартість готової котельні для вашого об'єкту, вам варто звернутися до наших фахівців для складання кошторису на комплектацію та монтаж системи.

Зробити це можна за телефоном  (096) 008-2776, (096) 008-2778 (ПН-ПТ. 09:00 - 19:00; СБ. 10:00-14:00)

Або надсилайте проект будинку (поверхові плани) на e-mail montazh@teplo.ua.

Сучасна котельня в приватному будинку

Вартість монтажних робіт з котельні

Котельні

1

монтаж газового котла настінного димохідного (до 30 кВт)

шт.

1

від 3400

2

монтаж газового котла настінного турбованого (до 30 кВт)

шт.

1

від 3500

3

монтаж газового котла настінного конденсаційного (до 30 кВт)

шт.

1

від 3700

4

монтаж електричного котла настінного (до 30 кВт)

шт.

1

від 3200

5

монтаж твердопаливного котла (до 60 кВт)

шт.

1

від 8000

6

монтаж пелетного котла (до 60 кВт)

шт.

1

від 10000

7 котельня з настінним котлом (газ/електро), бойлером, двома насосними групами (пряма/змішувальна) (до 30 кВт)

шт.

1

від 25000

8

монтаж і наладка автоматики котельної

шт.

1

від 4000

Теплові насоси

1

монтаж теплового насосу "повітря-вода" на опалення (зовнішній+внутрішній блоки+теплоаккумулятор) (до 16 кВт)

шт.

1

від 35000

2

монтаж теплового насосу "повітря-вода" на опалення та гаряче водопостачання (зовнішній+внутрішній блоки+теплоаккумулятор+бойлер) (до 16 кВт)

шт.

1

від 45000

3

монтаж теплового насосу "повітря-вода" на опалення, охолодження та гаряче водопостачання (зовнішній+внутрішній блоки+тепло/холодоаккумулятор+бойлер) (до 16 кВт)

шт.

1

від 55000

Сонячні колектори

1 Сонячний колектор з виведенням труб у котельню без підключення до бойлера шт. 1 5500
2 1 сонячний колектор+бойлер+автоматикаа комплект 1 7400
3 2 сонячні колектори+бойлер+автоматика комплект 1 10700
4 3 сонячні колектори+бойлер+автоматика комплект 1 14000
5 4 сонячні колектори+бойлер+автоматика комплект 1 17300
6 Система з 5 і більше колекторів рахується індивідуально комплект 1 від 19500

Як бачите, ми пропонуємо не лише високу якість робіт від фахівців із великим досвідом, а й конкурентну ціну.

Встановлення котельного обладнання

Фахівці TEPLO.UA виконують монтаж котелень на базі твердопаливних котлів, газових котлів, електричних котлів, а також гібридних систем з використанням сонячних колекторів. Нерідко нам ставиться завдання щодо побудови систем опалення та гарячого водопостачання з кількома джерелами тепла (більше двох) для забезпечення безперебійної роботи з максимальною економічністю. Система, що складається з твердопаливного, газового або електричного котла, сонячних колекторів та теплового насоса, не є для нас чимось незвичайним і екзотичним.

У максимальній комплектації котельня обладнана для твердопаливного котла може включати (крім котла):

 • Насосна група;
 • Трубопроводи, розподільні колектори та запірно-регулююча арматура;
 • Бойлер - для нагрівання води, може використовуватися в літню пору, коли немає резону використовувати двоконтурний твердопаливний котел;
 • Теплоакумулятори - накопичувальна ємність, що зберігає об'єм гарячої води при надлишку тепла в системі;
 • Розширювальні баки - потрібні для компенсації тиску в системі;
 • Система водопідготовки - якщо така не була передбачена для об'єкта, продовжує життя обладнання;
 • Автоматика - для керування, налаштування та моніторингу роботи опалювальної системи;
 • Димохід - для відведення продуктів горіння;
 • Джерело безперебійного живлення - у разі відключення електроенергії автоматика та циркуляційний насос продовжать роботу, тим самим зберігши у справності обладнання.

Роботи з встановлення вищепереліченого обладнання виконуються згідно з проектною документацією розробленою інженером на основі погодженої з клієнтом комерційної пропозиції. Щодо будівельної частини, то технічні вимоги до приміщення котельні (залежно від обраного обладнання) будуть надані. Вкрай важливим є дотримання всіх норм пожежної безпеки та будівельних норм, що діють в Україні.

Автоматика та насосна група систем опалення на базі твердопаливних та газових котлів

Пусконалагоджувальні роботи

Проведення випробувань та налаштування обладнання є заключною стадією виконуваних робіт з котельні. Це не просто пробний запуск обладнання, а повний контроль усіх виконаних робіт інженером. Безпека та довговічність системи опалення безпосередньо залежить від проведення пусконалагодження. При цьому налаштування обладнання фахівцями дозволяє досягти оптимальної ефективності. Особливо актуально це для систем, що використовують сучасні конденсаційні котли, твердопаливні котли тривалого горіння або гібридні системи із застосуванням геліотермального обладнання. Системи управління, що використовуються, дозволяють оптимізувати витрату палива без шкоди комфорту, але самі вони вимагають грамотної настройки.

Чому варто замовляти котельню під ключ саме у TEPLO.UA?

 1. 12 років на ринку. Найкращий показник надійності компанії – це випробування часом. У розділі "Проекти" ви можете ознайомитись з виконаними роботами, самі переконатися у нашому досвіді та кваліфікації.
 2. Команда здатна виконати весь комплекс робіт від А до Я - інженери, монтажники та логістика. Працюємо без залучення сторонніх фахівців, виконуємо вчасно та відповідаємо за якість робіт.
 3. Вигідні ціни на обладнання. Будучи офіційним дилером найвідоміших та найшанованіших виробників опалювального обладнання, ми маємо можливість запропонувати кращі ціни на ринку України для своїх клієнтів.

Дізнатися на сайті вартість монтажу котельні або зв'язатися зі спеціалістом за телефоном (096) 008-2776 для складання кошторису.

Все ще залишаються сумніви? Тоді ознайомтеся з фотозвітами виконаних нами робіт у розділі "Проекти". Тільки реальні фото наших об'єктів.

Якщо ж ви хочете дізнатися вартість готової котельні для вашого об'єкту, вам варто звернутися до наших фахівців для складання кошторису на комплектацію та монтаж системи. Зробити це можна за телефоном (096) 008-2776, (096) 008-2778 (НТ-ПТ. 09:00 - 19:00; СБ 10:00-14:00). Або надсилайте проект будинку (поверхові плани) на e-mail montazh@teplo.ua .