Встановлення припливно-витяжної вентиляції

Сучасні системи вентиляції не тільки повинні забезпечувати якісний повітрообмін у приміщенні, а й забезпечувати при цьому кращу енергоефективність та забезпечення комфорту людей, що знаходяться всередині. Найкраще цим вимогам задовольняють компактні моноблочні вентиляційні установки для припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла.

Оскільки вентиляційна установка вимагає установки попередньо розрахованої інженером системи повітроводів та монтажу самого блоку в оптимальному з точки зору ергономіки місця в технічному приміщенні або під стельовій зоні, то виконати подібну роботу може лише професійна бригада монтажників.

Якщо ж ви хочете дізнатися вартість готової припливно-витяжної системи вентиляції з рекуперацією для вашого об'єкта, вам варто звернутися до наших фахівців для складання кошторису на комплектацію та монтаж системи. 

Чому варто встановити припливно-витяжну установку?

  • Енергозбереження. За рахунок використання рекуператора повітря з вулиці отримує тепло від повітря, що видаляється з приміщень. Це означає, що теплові втрати від вентиляції мінімізуються, водночас знижуються витрати на опалення.
  • Компактність. Моноблочна вентиляційна установка займає досить мало місця, в одному корпусі знаходиться два вентилятори, теплообмінник, повітряні фільтри та ТЕН.
  • Тиха робота. У таких установках корпусу мають звукоізоляцію, яка поглинає шум вироблених вентиляторами. Крім цього, вентилятори для такого обладнання використовують енергоефективний, малошумний тип. Сама установка, залежно від розміру і типу монтажу, може бути поставлена в зоні стеля (зашита гіпсокартоном) або окремому приміщенні (горище або технічному приміщенні). Таким чином шум мінімізований і не порівняється зі звичайною побутовою вентиляцією.
  • Гігієна. Крім наявних у комплекті змінних фільтрів, існує можливість встановлення додаткових канальних повітряних фільтрів. Це чудовий захист від вуличного пилу, міського смогу, алергенів.
  • Автоматизація. Подібні системи вентиляції керуються виносними пультами управління, до яких можуть підключатися (або бути вбудованими) датчики температури, вологості, CO2 CO2. Це потрібно не тільки для моніторингу параметрів, а й контролю за ними. У ряді випадків може підтримуватися інтеграція із системою кондиціювання та опалення за допомогою додаткових контролерів.


Принцип роботи припливно-витяжної установки з рекуператором

>

Що включає монтаж припливно-витяжних установок?

Монтаж установки. Залежно від конструкції корпусу вентиляційна установка може бути закріплена на спеціальних кронштейнах чи монтажних пластинах. Щоб уникнути вібрації для монтажу можуть використані спеціальні віброгасники (потрібно не завжди). До установки повинна бути підведена проводка, а також дренажна трубка, для відведення конденсату, що утворюється, природним шляхом.

Розведення системи повітроводів складається з свердління отворів/отворів для притоку та витяжки. Зовні встановлюються повітророзподільні пристрої, це може бути решітки вентиляції або ковпаки. При підключенні повітроводів до установки також потрібно використовувати шумоглушники.

Додаткові елементи. За потреби можуть бути встановлені додаткові повітряні фільтри, канальні нагрівачі повітря (електричного або водяного типу) для оптимізації температурного режиму у зимовий та літній періоди. Також система вентиляції може бути поєднана з системою канального кондиціонування повітря або зволоження, що ускладнює завдання.

Вентиляція з рекуперацією у приватному будинку, вентиляція з рекуперацією у квартирі, офісі, спортивному центрі – чи є принципова різниця у побудові таких систем? Здебільшого це питання масштабу системи, тобто площі, що обслуговується. Установки більшої потужності можуть вимагати більшої площі для свого монтажу і дозволяють, у ряді випадків створювати більш розгалужену мережу повітроводів.

Приклад використання вентиляційної установки в квартирі

Чому варто замовити монтаж припливно-витяжної установки у нас?

  • Ми виконуємо роботи в комплексі – вентиляція з рекуперацією повітря є невід'ємною частиною системи опалення та кондиціювання (якщо така також буде передбачатися). Це вимагає узгодженої роботи всіх монтажних бригад, згідно з попередньо складеною документацією. Такий підхід дозволяє краще координувати роботу, забезпечити здачу об'єкта в обумовлені терміни, дотримуючись високої якості виконання.
  • Ми не тільки виконуємо проектно-монтажні роботи та пуско-налагодження, ми є постачальниками великого спектру обладнання і це дає нам можливість запропонувати клієнтам найкращу ціну на ринку, забезпечуючи постачання всього необхідного.
  • Ми займаємося встановленням припливно-витяжної вентиляції не тільки в Києві, а й по всій Україні.

Якщо ж ви хочете дізнатися вартість готової припливно-витяжної системи вентиляції з рекуперацією для вашого об'єкта, вам варто звернутися до наших фахівців для складання кошторису на комплектацію та монтаж системи.