Вартість монтажних робіт

Найменування робіт

Од. вим.

Кіл-ть

Ціна грн

Опалення

1

монтаж радіатора опалення

шт.

1

від 900

2

монтаж розподільчого колектора

шт.

1

від 1200

3

монтаж теплої підлоги

м2

1

від 160

Водопостачання

1

монтаж водопостачання - холодна + гаряча вода (ванна, душ, умивальник...)

шт.

1

900

2

монтаж водопостачання - холодна вода (унітаз, стир.машина, полив...)

шт.

1

600

3

монтаж точок водовідведення (каналізація)

шт.

1

600

Котельні

1

монтаж газового котла настінного димохідного (до 30 кВт)

шт.

1

від 3400

2

монтаж газового котла настінного турбованого (до 30 кВт)

шт.

1

від 3500

3

монтаж газового котла настінного конденсаційного (до 30 кВт)

шт.

1

від 3700

4

монтаж електричного котла настінного (до 30 кВт)

шт.

1

від 3200

5

монтаж твердопаливного котла (до 60 кВт)

шт.

1

від 8000

6

монтаж пелетного котла (до 60 кВт)

шт.

1

від 10000

7 котельня з настінним котлом (газ/електро), бойлером, двома насосними групами (пряма/змішувальна) (до 30 кВт)

шт.

1

від 25000

8

монтаж і наладка автоматики котельної

шт.

1

від 4000

Теплові насоси

1

монтаж теплового насосу "повітря-вода" на опалення (зовнішній+внутрішній блоки) (до 16 кВт)

шт.

1

від 15000

2

монтаж теплового насосу "повітря-вода" на опалення (зовнішній+внутрішній блоки+теплоаккумулятор) (до 16 кВт)

шт.

1

від 25000

3

монтаж теплового насосу "повітря-вода" на опалення та гаряче водопостачання (зовнішній+внутрішній блоки+теплоаккумулятор+бойлер) (до 16 кВт)

шт.

1

від 35000

4

монтаж теплового насосу "повітря-вода" на опалення, охолодження та гаряче водопостачання (зовнішній+внутрішній блоки+тепло/холодоаккумулятор+бойлер) (до 16 кВт)

шт.

1

від 45000

Сонячні колектори *

1 Сонячний колектор з виведенням труб у котельню без підключення до бойлера шт. 1 5500
2 1 сонячний колектор+бойлер+автоматикаа комплект 1 7400
3 2 сонячні колектори+бойлер+автоматика комплект 1 10700
4 3 сонячні колектори+бойлер+автоматика комплект 1 14000
5 4 сонячні колектори+бойлер+автоматика комплект 1 17300
6 Система з 5 і більше колекторів рахується індивідуально комплект 1 від 19500

* У деяких випадках необхідна оренда крана для підіймання сонячних колекторів на дах. Вартість оренди не входить у вартість монтажу сонячних колекторів. 

За великих обсягів надаються додаткові знижки.

Для складання кошторису на комплектацію та монтаж системи опалення зв'яжіться з нами за телефоном:

(096) 008-2776 (ПН.-ПТ. 09:00 - 19:00, СБ. 10:00-14:00)

Або надсилайте проект будинку (поверхові плани):

- на e-mail montazh@teplo.ua

- в Viber/Telegram +380960082776

Наведена таблиця дозволяє дізнатися орієнтовну вартість монтажу системи опалення. Природно, що врахувати додаткові роботи, якщо такі будуть, без виїзду нашого інженера та складання кошторису не вийде. Однак, загальна вартість робіт може змінюватись і в менший бік. Великі обсяги робіт та закупівля опалювального обладнання дозволяють говорити про додаткові знижки.

Чому варто замовити монтаж системи опалення у TEPLO.UA?

  1. Чи є сумніви до компетентності інженерів та монтажників? Можете ознайомитися з нашими роботами – серйозне портфоліо виконаних об'єктів різного плану.
  2. Хочете зробити все, одразу і під ключ? Немає проблем. Є можливість замовити монтаж опалення, водопостачання, водоочищення та каналізації у комплексі.
  3. Бажаєте замовити систему опалення та ГВС з тепловим насосом або сонячними колекторами? - Великий досвід створення систем, що поєднують у собі традиційні та альтернативні джерела тепла
  4. Ціна вирішує? - Наш прайс на монтаж опалення можна порівняти з цінами конкурентів та переконатися, що це вигідна пропозиція.
  5. Турбуєтеся про підтримку у справності системи? Ми пропонуємо сервісне обслуговування реалізованих систем опалення.

Плануємо систему опалення правильно

А що щодо вартості опалення в приватному будинку щодо експлуатаційних витрат? Яку систему вибрати?

Наші спеціалісти завжди пропонують звернути увагу на енергоефективні рішення. Кожна гривня, витрачена на таке обладнання, сьогодні — це зекономлені гроші в майбутньому. Варіантів дійсно багато, для різних ситуацій і фінансових можливостей.

 1. З точки зору вартості енергоносіїв та вартості обладнання твердопаливні котли виглядають найпривабливішим рішенням. Коли йдеться про твердопаливні котли, то це піролізні твердопаливні котли та котли тривалого горіння. Так, їх вартість дещо вища за традиційні, але й ККД суттєво вища. Окремо можна сказати про пелетні котли, які дають гнучкіші можливості в плані управління роботи, щодо звичайних твердопаливних котлів. Вартість установки твердопаливного котла в приватному будинку ви можете дізнатися з наведеної вище таблиці.
 2. Сучасні газові котли суттєво виграють за споживанням газу на кВт тепла у класичних рішень і трохи поступаються вартістю кВт тепла. За компактністю та зручністю значно перевершують твердопаливні агрегати. Якщо є можливість встановлення газового обладнання, це конденсаційні котли. Сама по собі ціна установки газового казана недорога.
 3. А що щодо альтернативних джерел опалення? Якщо дозволяє бюджет, то можна об'єднати вищезазначене обладнання з тепловим насосом та/або сонячними колекторами для опалення та гарячого водопостачання. Вартість установки теплового насоса теж не виходить за межі розумного, основну частину суми складає вартість обладнання.
 4. Не менше значення відіграють нові енергоефективні радіатори та система водяної теплої підлоги. Вони дозволяють ефективніше віддавати тепло і досягати більшого комфорту за менших температур.
 5. І поєднує все в єдине ціле система автоматики, яка завдяки точному регулюванню та адаптації режимів роботи. Вона дозволяє використовувати опалення на той рівень потужності, який потрібно в конкретний момент часу. Навіщо пускати в трубу кВт тепла в той час, коли ви відсутня на роботі або поїхали у відпустку? Достатньо запрограмувати роботу так, щоб у вашу відсутність система працювала в черговому режимі.

Резюмуючи цей короткий виклад хочеться відзначити, що вмістити в нього всю інформацію про сучасні інженерні системи просто неможливо. Якщо у вас стоїть завдання з опалення, водопостачання, водоочищення та каналізації, то в першу чергу вам слід звернутися до наших фахівців. Вирішити це завдання з максимальною ефективністю наша робота.