Монтаж пелетного котла

Обв'язки різних типів твердопаливних котлів мають свою специфіку, оскільки тип палива відіграє роль у конструктивному виконанні, мають свої вимоги до роботи автоматики. Найбільша відмінність від систем із традиційним дров'яним твердопаливним котлом має монтаж пелетних котлів.

Особливості експлуатації пелетних котлів

Головна перевага полягає в можливості автоматичної подачі в пеллетний котел палива та більш точного регулювання інтенсивності горіння палива. У свою чергу це вимагає установки бункера для завантаження та зберігання пелети, що подає шнека та контролера, розрахованого спеціально для роботи з цим типом котлів. Такий контролер повинен не тільки керувати роботою вентилятора і циркуляційних насосів (опалення, ГВП, тепла підлога) відповідно до показань електронних термометрів (заданої програми), що підключаються, а й контролювати роботу шнека, що подає паливо. Проте складніша система автоматики та пристрій подачі палива того варті, адже дозволяють домогтися автономності роботи без участі господарів. У деяких ситуаціях (при використанні електричних бойлерів для системи гарячого водопостачання) така система може обходитися і без теплоакумулятора.

Якщо вас зацікавило створення системи опалення на базі пелетного котла, то ви можете зв'язатися з нами за телефонами (096) 008-2776, (096) 008-2778 (ПОНЕДІЛОК. -Пт.09:00 - 19:00, СБ.10:00-14:00). Або надсилайте проект будинку (поверхові плани) на e-mail montazh@teplo.ua

Чому варто звертатися саме до нас?

Вимоги до кваліфікації інженерів і монтажників, які займаються установкою дров'яного котла, або ж будь-якого іншого типу твердопаливного, досить високі. Чому замислюючи систему опалення в будинку варто звернутися саме до фахівців TEPLO.UA?

Бо ми:

 • команда досвідчених інженерів та монтажників;
 • ми пропонуємо вигідні ціни на обладнання під час створення проекту котельні під ключ;
 • офіційний дилер і гарантуємо, що для всього обладнання у вас буде сервісне обслуговування;
 • виконуємо свою роботу вчасно.

Приклади змонтованих нами пелетних котлів Kostrzewa‎

Системи опалення на базі пелетних котлів Kostrzewa‎, змонтовані нашими фахівцями

Вимоги до котельні для пелетного котла

 • У приміщенні котельні підлога повинна бути виконана з міцного та негорючого покриття, найкраще використовувати бетон.
 • Залежно від моделі котла може знадобитися спеціальний майданчик-подіум для встановлення (зазвичай висотою не більше 20 см).
 • Відстань від лицьової частини котла до протилежної стіни має бути не меншою за метр, а простір з інших боків повинен дозволяти проводити сервісне обслуговування.
 • Температура в приміщенні не повинна опускатися нижче +10°С.
 • Приміщення має бути вентильоване відповідно до потужності котла.
 • Бункер для зберігання палива (або його частина) повинен відповідати вимогам безпеки.

 Етапи встановлення пелетного котла в приватному будинку

 • Підготовчі роботи та занесення обладнання, включаючи встановлення котла на місце з його наступною фіксацією.
 • Обв'язування котла – найбільш трудомісткий і складний етап включає підключення труб, запірної арматури, насосів, автоматики, розширювальних баків, теплоакумулятора згідно проекту.
 • Підключення димоходу.
 • Пусконалагоджувальні роботи.

Котельня з пелетним котлом Kostrzewa‎

Ми не розглядали типові схеми опалювальних систем та монтажу котлів у них, оскільки рішення, що пропонується для кожного клієнта суто індивідуально. Воно залежить від запропонованих вимог, запланованого бюджету та особливостей об'єкта. З конкретними прикладами виконаних нами робіт ви можете ознайомитись у наведеному нижче матеріалі.

Для складання кошторису на комплектацію та монтаж котельні на пелетах зв'яжіться з нами за телефоном:

(096) 008-2776, (096) 008-2778 (НТ.- Пт (09:00 - 19:00, СБ 10:00-14:00)

Або надсилайте проект будинку (поверхові плани) на e-mail montazh@teplo.ua