Монтаж системи водопостачання

Ми допоможемо Вам зрозуміти суть монтажу водопостачання та зробити правильний вибір. Перед усіма стоїть питання: яким чином краще організувати водопостачання свого заміського будинку, котеджу, дачі, квартири, офісу. Тут ми розглянемо індивідуальну систему водопостачання приватного будинку.

Для складання кошторису на комплектацію та монтаж системи водопостачання зв'яжіться з нами за телефоном (096) 008-2776, (096) 008-2778 (ПН.-ПТ. 09:00 - 19:00, СБ. 10:00-14:00)

Або надсилайте проект будинку (поверхові плани) на e-mail montazh@teplo.ua

Ціни на монтаж водопроводу

Монтаж водопостачання - холодна + гаряча вода (ванна, душ, умивальник...) 900 грн.
Монтаж водопостачання - холодна вода (унітаз, стир.машина, полив...) 600 грн.
Монтаж точок водовідведення (каналізація) 600грн.

Важливий момент у монтажі – правильний підбір насоса.

Вибір насоса або всієї системи водопостачання будинку залежить від того, на якій глибині в колодязі або в свердловині розташована вода і яку систему ви хочете отримати - тільки для поливу саду та городу або повноцінну систему водопостачання дачі або котеджу. На сьогоднішній день є всі компоненти для забезпечення в заміському будинку такого комфортного водопостачання, як і в квартирі багатоповерхового будинку в центрі міста. Що під цим мається на увазі: для отримання води з крана не треба йти і вмикати насос – автоматика все зробить сама; вода тектиме рівномірним струменем (натиск і подача буде постійними); хто мився під душем, з якого вода то тече ледве-ледь, то б'є як з брандспойту, та й ще з температурою, що постійно змінюється, розуміє, наскільки важлива рівномірність подачі води. А після закінчення водорозбору автоматика сама вимкне насос. Одне з наших завдань – порахувати співвідношення потужності насоса щодо «кратності гідрообміну колодязя». Потрібно це для того, щоб виключити ризик роботи вхолосту.
Розглянемо специфіку різних систем водопостачання докладніше.

Водопостачання будинку з колодязя

Головна перевага такого рішення – помірна ціна щодо води зі свердловини. З недоліків слід відзначити якість води, яка часто залишає бажати кращого – ризики потрапляння у водоносний горизонт стічних вод, підвищений вміст домішок. Втім, це легко усувається системами водоочищення, які ми так само підбираємо та встановлюємо. Також важливо враховувати сезонну зміну рівня ґрунтових вод. Подача води здійснюється занурювальним або поверхневим насосом (насосною станцією), підбір здійснюється виходячи з технічних умов та бюджету проекту.

Водопостачання заміського будинку зі свердловини

Далеко не завжди існує можливість забезпечити водопостачання від колодязя, через глибину знаходження водоносного шару або якості води, що не задовольняє. У таких випадках потрібне буріння та встановлення відповідного свердловинного насоса не має альтернатив.

Що стосується магістралі водопроводу, що йде від свердловини/криниці до будівлі, вона повинна пролягати нижче рівня промерзання грунту або бути якісно утепленою, щоб не допустити аварійної ситуації взимку.

Монтаж водопроводу в квартирі чи офісі

Завдання значно спрощене, адже водопостачання забезпечується міськими комунікаціями. Основне завдання в даному випадку це підібрати відповідну систему для очищення води та забезпечити грамотне розведення труб на базі якісних комплектуючих. У ряді випадків може знадобитися підбір та встановлення електричного бойлера для ГВП.

Як змонтувати правильну систему водопостачання?

Така система складається з кількох частин: безпосередньо сам насос; автоматика, що включає та вимикає насос при початку та закінченні водорозбору; напірний мембранний бак, що забезпечує плавність та рівномірність подачі, а також зменшує кількість пусків насоса за годину, що дуже важливо; захист насоса від перевантаження та сухого ходу; ну і сама система розподілу води всередині будинку та ділянки, що складається з труб, фітингів, запірної арматури (включаючи різні крани та змішувачі).

Незадовільна робота автономних систем водопостачання є, як правило, наслідком неправильного підбору насоса (підбирають насос із заниженими характеристиками), відсутність захисту, включаючи захист від сухого ходу та менший, ніж необхідно об'єм мембранного бака.

Горячее водоснабжение для дома

Гаряче водопостачання будинку теж є важливою деталлю комфорту.

Гаряча вода у заміському будинку вже нікого не дивує. Скоріше може збентежити її відсутність. Навіть міська квартира в період ремонтно-профілактичних робіт може залишитися без такої звичної зручності. Організувати гаряче водопостачання будинку можливо різними способами.

  1. Гаряче водопостачання за допомогою двоконтурного газового казана;
  2. Гаряче водопостачання за допомогою бойлера непрямого нагріву;
  3. Гаряче водопостачання за допомогою накопичувальних та проточних газових водонагрівачів;
  4. Гаряче водопостачання за допомогою накопичувальних та проточних електричних водонагрівачів;
  5. Сонячні системи опалення та гарячого водопостачання (використання сонячних колекторів для систем ГВП).

Ось основні моменти, які необхідно знати.

Ми виконуємо весь комплекс робіт із монтажу систем гарячого та холодного водопостачання будівель, приватних будинків, котеджів, дач.

Душевая комната

Для складання кошторису на комплектацію та монтаж системи водопостачання зв'яжіться з нами за телефоном (096) 008-2776, (096) 008-2778 (ПН.-ПТ. 09:00 - 19:00, СБ. 10:00-14:00)

Або надсилайте проект будинку (поверхові плани) на e-mail montazh@teplo.ua