Монтаж системи опалення

Бажаєте замовити автономне опалення будинку, але не знаєте, що для цього потрібно? Постараємося відповісти на питання, які допоможуть Вам правильно підійти до замовлення монтажу системи опалення будинку, котеджу, офісу, будівлі.

Почнемо з простого – з чого складається поняття система опалення або монтаж системи опалення.

Наша компанія здійснює монтаж системи опалення за кілька етапів:

 1. Проект системи опалення (за бажанням замовника);
 2. Підбір обладнання для монтажу системи опалення;
 3. Комплектація об'єкта за необхідне обладнання для монтажу системи опалення;
 4. Безпосередній монтаж систем опалення;
  1. Монтаж трубопроводу системи опалення;
  2. Монтаж радіаторів системи опалення;
 5. Монтаж обладнання котельні;
 6. Запуск та налаштування системи опалення.

Ми працюємо лише з якісними європейськими матеріалами!

Для складання кошторису на комплектацію та монтаж системи опалення звертайтесь за телефонами

(096) 008-2776, (096) 008-2778

Або надсилайте проект будинку (поверхові плани)

Зміст:

Підходи до проектування та монтажу систем опалення

Проектування та монтаж систем опалення – складний процес, в якому потрібно враховувати багато змінних. Найкраще довірити його фахівцям. В ідеалі - до початку будівництва об'єкта. На перший погляд це може здатися перебільшенням, але при проектуванні інженерних систем (до яких відноситься, в тому числі і система опалення), важливо враховувати безліч деталей, починаючи від матеріалів і обраного дизайну, що використовуються і закінчуючи окремими конструкторськими рішеннями, що використовуються при будівництві. Судіть самі:

 • Знаючи спочатку розміри майбутнього будинку та тип опалення, який буде в ньому використовуватися, можна грамотно розрахувати розміри котельні та підібрати найкраще місце для її розташування;
 • Відштовхуючись від цих даних, можна грамотно розподілити виходи вентканалів та їх розміщення;
 • Якщо на будинок встановлюється сонячний колектор, то заздалегідь можна врахувати цей факт і спроектувати дах таким чином, щоб фотомодулі розміщувалися на його південній стороні;
 • При зведенні будинку з нуля, простіше закласти теплу підлогу таким чином, щоб забезпечити якісний поріг між підвіконням та рівнем підлоги;
 • Нарешті можна підібрати той матеріал для будівництва, який забезпечить найменші тепловтрати.

Якщо підійти до питання проектування та монтажу ще на етапі будівництва, в результаті ви отримаєте систему опалення, що ефективно працює. Звичайно, ідеальний варіант буває досяжним лише в окремих випадках. Зокрема, якщо мова заходить про опалення у квартирі, багато залежить від того, які конструкторські рішення ухвалив забудовник, а іноді й попередні її власники. Тим не менш, грамотний підхід на цьому етапі здатний компенсувати існуючі недоліки житла або знайти для них відповідне рішення.

З чого складається система опалення, і що важливо врахувати під час її проектування

Будь-яка система опалення складається з наступних елементів:

 • Джерело теплової енергії. В цій якості найчастіше розглядають котел, і в наших умовах він часто є найбільш оптимальним рішенням. Однак замість нього можуть виступати і сонячний колектор, і тепловий насос, і калорифер.
 • Запірно-регулююча арматура.
 • Система комунікацій: трубопроводів, а при повітряному опаленні – повітроводів.
 • Тепловіддаюче обладнання: радіатори, конвектори, фанкойли, система «Тепла підлога».

Правильний монтаж системи опалення починається із вибору цих складових. А для цього у свою чергу потрібно відштовхуватися від низки об'єктивних факторів:

 • площі опалювального приміщення;
 • температури, яку потрібно підтримувати;
 • матеріалів стін будинку та їх теплоізоляції;
 • фінансових можливостей та бюджету, що закладається у цей проект.

Необхідно також заглянути трохи в майбутнє та продумати, як ви користуватиметеся системою опалення. На монтаж систем опалення ціна може здатися високою, але завжди треба пам'ятати, що на одній установці витрати не закінчаться. Найчастіше як джерело теплової енергії встановлюють котел, і тут треба враховувати не тільки вартість агрегату, що встановлюється, але і вартість і доступність палива. Так для опалення в квартирі найчастіше використовують газовий котел. Він простий у подальшому обслуговуванні, а підключення до системи газопостачання вирішує всі питання з паливом. У деяких випадках (наприклад, у висотках) у квартирі не може бути встановлений газовий котел, і тоді вибір найчастіше зупиняють на обігріві електрикою.

Для мешканців приватних будинків більш актуальною буде установка твердопаливного казана. І тут теж є свої нюанси: важливо враховувати, що лише окремі моделі цих агрегатів «всеїдні» і «всеїдність» їх досить умовна. В одних регіонах найбільш актуальними є котли, що працюють на дровах, в інших – на пелетах, і, якщо вам складно самостійно зорієнтуватися в таких питаннях, наші менеджери завжди дадуть детальну консультацію.

Правильний монтаж системи опалення будинку забезпечать лише професіонали

Установка систем опалення не обмежується одним лише вибором джерела тепла, тут важливі і монтаж труб системи опалення або повітроводів, і окремих елементів тепловіддаючого обладнання, і впоратися з такою роботою може тільки професіонал, який має кваліфікацію, технічні знання, багатий досвід і вміє якісно реалізувати проектне рішення.

Чому для такої роботи потрібний виключно фахівець:

 • Монтаж котельні є величезним пластом робіт із встановлення опалювального обладнання та супутніх комунікацій у дуже обмеженому просторі, що потребує ретельного прорахунку кваліфікованим інженером, а надалі – високого професіоналізму робочої бригади;
 • Крім установки котла потрібно також прокласти трубопроводи, встановити розширювальну ємність та інше обладнання. Усе це вимагає значного багажу як теоретичних знань, і практичних навичок;
 • Нарешті, для швидкого, ефективного та безпечного монтажу потрібне спеціальне обладнання, без якого роботи можуть або затягнутися, або дати небажані результати.

Чому варто замовити монтаж на TEPLO.UA?

Фахівці TEPLO.UA мають значний досвід у монтажі систем опалення у Києві. Це і монтаж системи опалення у приватному будинку, та встановлення різних агрегатів на промислових та господарських об'єктах.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, від консультації до складання проекту з нуля та повного монтажу усієї опалювальної системи об'єкта. З нами ви можете бути впевнені в якості та надійності як обладнання, так і його установки.

Для складання кошторису на комплектацію та монтаж системи опалення звертайтесь за телефонами

(096) 008-2776, (096) 008-2778

Або надсилайте проект будинку (поверхові плани)