Проект вентиляції

TEPLO.UA займається проектуванням та монтажем вентиляційних систем будь-якого масштабу. Ми створюємо інженерні системи з урахуванням усіх сучасних досягнень у сфері енергозберігаючих технологій та автоматизації.

Зміст:

Чи потрібний вам проект вентиляції?

Якщо вам потрібно забезпечити якісний повітрообмін, то, безумовно. Помилитись можна навіть із простою бюджетною вентиляцією, коли через невідповідність припливного та витяжного потоків повітря нормального повітрообміну просто не відбувається. У результаті ви отримуєте конденсат у ванній, запах у туалеті та чад на кухні. При цьому ви витратили гроші на обладнання, його монтаж, але результат отримали негативний.

Коли запит вимагає контролю якості повітря - вологість, CO2, підігрів припливного повітря в зимовий сезон, а площі, що обслуговуються, досить великі, то впоратися з цим без профі вже не вийде навіть гіпотетично. Такі системи вимагають прокладання повітроводів, отже, і аеродинамічний розрахунок. У свою чергу, інженерне рішення має враховувати і роботу інших систем – опалення та кондиціювання. А це вже потребує комплексного підходу до розробки проекту. Місця для встановлення обладнання, підведення електропроводки, прокладання повітроводів, все має бути враховано на початковому етапі, не порушуючи роботу інших систем та дизайну приміщення.

Етапи проектування системи вентиляції

 1. Звернення до проектного відділу TEPLO.UA. Вам достатньо зателефонувати нам або написати на e-mail. Наші співробітники проконсультують Вас з усіх питань і підготують комерційну пропозицію відповідно до запиту.
 2. Технічне завдання та договір. З поставлених завдань буде підготовлено договір. До нього можуть додаватись технічне завдання на проект та технічні умови.
 3. Виїзд на об'єкт для проведення вимірювання. Повний огляд об'єкта та виміри необхідні наступних етапів робіт, проведених інженером. Точність вихідних даних гарантує якісний результат на виході.
 4. Ескізний проект. Для попереднього узгодження з клієнтом інженером складається ескізний проект з наочною демонстрацією обраних технічних рішень.
 5. Виконання проекту. Розробка робочої проектної документації, до якої належить опис, креслення, розрахунки, а також специфікація обладнання та витратних матеріалів, що використовується.
 6. Узгодження проекту. Проектна документація проходить узгодження з клієнтом перед безпосереднім початком робіт з монтажу системи опалення, у разі появи додаткових побажань від замовника може бути доопрацьована.

Типи проектованих систем

Проектування витяжної вентиляції. Класичне рішення, коли видалення повітря з брудних зон (санвузол та кухня) здійснюється за допомогою примусової вентиляції, а приплив природним шляхом. Що стосується примусової вентиляції, то вибір обладнання досить великий і підбір обладнання інженером проводиться, виходячи з побажань клієнта, умов приміщення та бюджету. Найчастіше це можуть бути як настінні осьові чи відцентрові вентилятори, так і канальні вентилятори. Пасивна вентиляція припливу являє собою припливні клапани різної конструкції. Актуальні моделі мають повітряні фільтри, зворотні клапани, теплоізоляцію, заслінки, що регулюються.

Проектування припливної вентиляції. Системи з примусовою вентиляцією або припливно-витяжні системи вентиляції мають плюс у плані того, що забезпечують більш інтенсивний повітрообмін і дозволяють досягти більшого комфорту. Для їх створення використовуються припливні установки, які на відміну від звичайних вентиляторів мають фільтри повітря та електричні нагрівачі для роботи взимку.

Проектування систем опалення та вентиляції. Дане рішення передбачає створення для клієнта системи опалення та вентиляції, що працюють з максимальною енергоефективністю та узгодженістю. Досягти цього вдається використанням систем рекупераційної вентиляції, що дозволяє знижувати теплові втрати від припливної вентиляції та керованою системою

Проектування вентиляції та кондиціювання. На сьогоднішній день існує можливість поєднувати системи вентиляції та кондиціонування повітря таким чином, щоб вони займали менше місця та забезпечували більший рівень комфорту. Для цього використовується система повітроводів з канальними вентиляторами або вентиляційною установкою та внутрішні блоки кондиціонерів канального типу. З плюсів такої системи можна відзначити менший рівень шуму, ніж від настінних кондиціонерів і традиційних витяжних настінних вентиляторів, а також відсутність «зайвих» елементів у приміщенні. Все обладнання заховано в зоні стель, а розподіл повітряних потоків йде через вентиляційні решітки або дифузори.

Наші переваги

 • Ми створюємо системи в комплексі – опалення, водопостачання, вентиляція та кондиціювання;
 • Виконуємо роботи «під ключ»;
 • Виконуємо сервісне обслуговування встановленого обладнання;
 • Займаємось впровадженням найсучаснішого обладнання;
 • Працюємо за програмою IQ Energy;
 • Гарантуємо якість виконаних робіт.