Проект опалення

TEPLO.UA здійснює повний цикл робіт зі створення систем опалення, водопостачання, каналізації будинку: розрахунок, проектування інженерних систем та їх подальший монтаж. Ми вирішуємо завдання будь-якого масштабу та створюємо індивідуальні проекти інженерних систем.

Навіщо потрібний проект опалення?

Опалення - це найважливіша частина інженерних систем у будівлі, від її якостей залежить не тільки комфорт, а й безпека експлуатації всієї споруди. Згідно з діючими нормами, проектування опалення здійснюється для приватних будинків, споруд зі складної архітектури, будівель комерційного (промислового) призначення, будівель з проведення системної інтеграції опалення з іншими інженерними системами, споруд, що потребують точного дотримання теплового режиму.

Існує поширена думка, що проект опалення зовсім не є обов'язковим навіть для складної системи, що обслуговує великі площі. Почасти ця думка встановилася завдяки монтажникам, які працюють самостійно, опалення без документації. Однак це зовсім не так. При створенні проектної документації інженером враховується безліч факторів – архітектурні умови та конструктивні особливості місця проведення монтажних робіт, режими роботи обладнання, погодження щодо суміжних робіт, що проводяться на об'єкті іншими організаціями (прокладання електропроводки, подальші оздоблювальні роботи згідно з дизайном), особливі побажання замовника. Таким чином клієнт отримує систему, що працює з максимальною ефективністю, що забезпечить комфорт та економічність експлуатацій у будь-яких умовах.

Ще один плюс наявності проектної документації – це скорочення термінів проведення монтажних робіт, їх точне планування з уникненням «простої». Маючи на руках кошторис, ви уникаєте масу проблем з непередбаченими витратами, точно знаючи вартість вашої системи опалення.

Крім всього перерахованого, проект системи опалення - це запорука її довговічності і без аварійної роботи.

Етапи проектування опалювальних систем

 1. Звернення до проектного відділу TEPLO.UA. Вам достатньо зателефонувати нам по телефону --- або написати на e-mail. Наші співробітники проконсультують Вас з усіх питань і підготують комерційну пропозицію відповідно до запиту.
 2. Технічне завдання та договір. Виходячи з поставлених завдань буде підготовлено договір на проектування системи опалення та водопостачання. До нього можуть додаватись технічне завдання на проект та технічні умови.
 3. Виїзд на об'єкт для проведення обмірів. Повний огляд об'єкта та виміри необхідні наступних етапів робіт, проведених інженером. Точність вихідних даних гарантує якісний результат на виході.
 4. Ескізний проект. Для попереднього узгодження з клієнтом інженером складається ескізний проект з наочною демонстрацією обраних технічних рішень.
 5. Виконання проекту. Розробка робочої проектної документації, до якої належить опис, креслення, розрахунки, а також специфікація обладнання та витратних матеріалів, що використовується
 6. Узгодження проекту. Проектна документація проходить узгодження з клієнтом перед безпосереднім початком робіт з монтажу системи опалення, у разі появи додаткових побажань від замовника може бути доопрацьована.

Склад проекту системи опалення

До нього можуть входити:

 • Теплотехнічний розрахунок;
 • Розрахункові навантаження для системи опалення;
 • Конструктивні рішення у схемах, ескізах та планах - ізометричні (аксонометричні) схеми в тому числі поверхова розводка, схеми обв'язування обладнання;
 • Перелік устаткування, що встановлюється, зі специфікаціями;
 • Пояснювальна записка (опис проекту).

Наші переваги

 • 12 років у сфері проектно-монтажних робіт на ринку опалювального обладнання;
 • Виконуємо роботи з опалення та водопостачання під ключ;
 • Виконуємо сервісне обслуговування встановленого обладнання;
 • Займаємося впровадженням найсучаснішого опалювального обладнання, у тому числі використовує альтернативні джерела енергії;
 • Працюємо в кредит;
 • Гарантуємо якість виконаних робіт.